TR EN FR
Çalışma Saatleri : Pts — Cts: 09:00 — 18:00
TR EN FR
0 212 549 29 50
Hemen Arayın
info@renkmakina.com
Bize Yazın
İ.O.S.B. Mutsan Sanayi Sitesi 4M Blok No:24 Başakşehir / İST.

Kurumsal

RENK Makina 2017 yılında kurulmuş olup günümüzde bir boyahane için gereken tüm tesis ve ekipmanları sağlayabilecek bir kuruluştur. Endüstriyel boyama sektöründe 15 yılı aşkın tecrübemizle kumlama ve boyama cihazlarının satışının yanı sıra yüzey temizlik hatlarının, kumlama odalarının, boya kabinlerinin ve fırınların da imalatını gerçekleştirmekteyiz. Renk Makina GRACO marka boyama ekipmanlarını, DEVILBISS marka boya tabancalarını, OFRU geri dönüşüm sistemlerini, CONTRACOR kumlama ekipmanlarını, EPISTOLIO boya robotlarını ve FILTERMEDIA filtrelerini bulabilirsiniz. Uzman kadromuz, satış sonrası teknik destek ve yedek parça tedarik hizmetleri ile endüstriyel boyama sektöründe çözüm ortağınız olmaya devam edecektir.

Tecrübeli çalışanlarıyla yaptığı işlerde kısa sürede sektöre adını duyurmuş makina imalatı sektöründe önemli isimlerden birisi olduğunu ispatlamıştır. Makinalarımızın ve tecrübelerimizin firmalar tarafından tercih edilmesinin sebebi kaliteli hammadde, kaliteli işçilik ve gıda üretim sektörünü iyi tanıyor olmamızdır. Ar-Ge birimimizin tasarladığı makinalar firmaların ihtiyacı olan kapasite artırımını ve yüksek ölçüde ki işçi tasarrufunu sağlamaktadır.
Firmamız kalite, yenilik ve satış sonrası memnuniyeti şirket politikası olarak benimseyerek, dinamik ve kalifiye elemanlardan oluşan kadrosuyla sektöre yön verici firmalardan olmayı taahhüt etmektedir.


Renk Makina'nın genel yaklaşımı aşağıdaki gibi özetlenebilir:

Yüzey işlem makine ve tesislerinin kullanımı için en uygun Mühendislik çözümlerini sunmak. İhtiyaç duyulan ekipmanları temin ve tavsiye etmek. Türkiye ve komşu ülkelerde bir çok büyük sanayi kuruluşunun müşteri devamlılığını sağlamak.

Faaliyet Alanları ise;

Basınçlı Hava Makinaları ve Sistemleri, Boyama ve diğer Yüzey İşlem Teknolojisi Makina, Aygıt ve Sistemleri Arıtma, Filtrasyon, geri dönüşüm sistemleri ve Çevreci Ürünler, Yüzey hazırlık ve boya uygulama tesisleri Danışmanlık hizmeti

Renk Makina’yı farklı kılan nitelikler;

En ileri düzey mühendislik çözümleri Kaliteli ürünler Konusunda uzman teknik servis Bilgi ve Ekipman Üstünlüğü Üstün Nitelikli İşgücü ve Yetkili Kadro

Renk Makina aşağıdaki gruba faaliyet göstermektedir.

Yüzey İşlem Tesisleri

Su Perdeli Yaş Boya Kabini

Yaş Boya Robotu

Kuru Kabin Yüzey İşlem sistemleri

Basınçlı Hava Ekipmanlar

Arıtma Sistemleri

Hammadde karıştırıcı mikser , mobil mikserler

Çikolata tankı

Tek Eksen Boyama Sistemi

Çift Eksen Boyama Robotu

Süt Pişirme kazanı

Süt Soğutma Kazanı


İ.O.S.B. Mutsan Sanayi Sitesi 4M Blok No:24 Başakşehir / İST.
0 212 549 29 50
info@renkmakina.com
Renk Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi | Copyright © 2018