Hakkımızda

Hakkımızda
Bizleri daha yakından tanıyın

Renk Makina ailesi olarak

RENK MAKİNA olarak sahip olduğumuz engin tecrübe ile ürün boyama endüstrisine genç, dinamik ve yenilikçi ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Geliştirme gücümüz işimizin özüdür mottosuyla ilerleyen ekibimiz müşterilerimizin boyama prosesini en iyi şekilde uygulamaları için sahip olduğumuz geniş ürün yelpazemizle işinize renk katmaya devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan RENK MAKİNA, kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü proses mühendisliği, tesis tasarımı ve kurulumu gibi endüstriyel boyahane hizmetleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız. İmalat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize kaliteli ve verimli bir hizmet sunmaktayız. Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tesis tasarımları ve geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli tesisleri inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.

Vizyonumuz
Misyonumuz
MİSYONUMUZ

Müşterilerimize; çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabaları ile en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak temel ilkemizdir.

Sürekli gelişme anlayışı içerisinde, tüm ürünlerimizi en kaliteli, en ekonomik şekilde ve istenilen teslim süresinde üreterek, müşterilerimizin sürekli memnuniyetini sağlamak ve vazgeçilmez tercihi olmak için var gücümüzle çabalıyor ve en ileri teknoloji ile üretilen ürünü ve en nitelikli hizmeti global bir düşünce yapısı içerisinde tüm dünyaya sunmayı amaçlıyoruz.

Hizmetlerimiz Kısa Açıklama

HİZMETLERİMİZ

Teknik Destek

Teknik Destek

Teknik Destek

Detay
Tamir-Bakım

Tamir-Bakım

Tamir-Bakım

Detay
Yedek Parça-Lojistik

Yedek Parça-Lojistik

Yedek Parça-Lojistik

Detay
Ürün Satışı

Ürün Satışı

Kurulum-Montaj

Detay